Organizacja przyjęcia weselnego to dla przyszłej pary młodej dość wymagające zadanie. Muszą ustalić i wziąć pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a dodatkowo uzbroić się w duże pokłady cierpliwości i przygotować się na sporą dawkę stresu. Całe planowanie zaczyna się już od momentu zaręczyn, kiedy należy przygotować listę gości, na wyborze tła do zdjęć kończąc. Każde wesele jest inne i na swój sposób wyjątkowe, duża w tym zasługa atrakcji, które są serwowane bawiącym się gościom.

Fotobudka

Chyba nikt nie zaprzeczy, że wspomnienia najlepiej zachowują się na zdjęciach. Oprócz tradycyjnego fotografa warto na przyjęciu postawić specjalną fotobudkę z różnymi gadżetami. Goście mogą sobie robić zdjęcia przez cały czas trwania imprezy, świetnie się przy tym bawiąc. Fotografie są natychmiast drukowane i stają się bezcenną pamiątką z wesela. Jeśli chcemy zaoszczędzić na wynajmie budki, to możemy samodzielne zorganizowanie miejsce na mini-sesji zdjęciowe. Wystarczy wybrać odpowiedni kąt sali, ozdobić go w dowolny sposób, postawić stolik z przebraniami, maskami, nakryciami głowy do dyspozycji, tabliczkami kredowymi, na których goście mogą zapisywać “przesłanie” dla młodych oraz udostępnić aparat – lustrzankę lub polaroida.

Trunki bez ograniczenia

Wesele to wydarzenie, na którym spożywane są hektolitry różnego rodzaju napojów. Jak najbardziej pomagają one w zabawie, ale także nawadniają organizm, który tego w czasie tańca bardzo potrzebuje. Trzeba oczywiście zapewnić swoim gościom napoje, które będą spożywane przy stolikach, jednak warto również zainwestować w dodatkowe miejsca, w których goście będą mogli zaspokoić swoje pragnienie. Popularnością cieszą się oczywiście drink bary, w których oprócz alkoholowych trunków można zamówić kolorowe koktajle dla najmłodszych, a także bezalkoholowe drinki dla kierowców lub kobiet w ciąży. Młode pary lubią również postawić na jednego rodzaju alkohol „na zamówienie” i często jest to eleganckie prossecco. Van z tym trunkiem to bardzo ozdobny i dobrze komponujący się z resztą wystroju dodatek, który z pewnością zrobi wrażenie na zgromadzonych gościach.

Źródło: https://www.olandia.pl/wesela

Wizualne atrakcje

Warto również pomyśleć o atrakcjach, które zajmą gości, a równocześnie będą piękną ozdobą do całego wydarzenia. Mowa tutaj o zimnych ogniach, fajerwerkach czy bańkach mydlanych. Po zachodzie słońca organizacja zimnych ogni będzie miłą niespodzianką dla wszystkich zaproszonych. Odpalone w tym samym momencie dają magiczny efekt, budujący klimatyczną atmosferę. Można również pomyśleć o zaproszenie gości na zewnątrz na pokaz sztucznych ogni, które również dodadzą wydarzeniu emocji. Jeszcze w czasie dnia dobrym pomysłem będą bańki mydlane. To atrakcja nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Dostarczą każdemu gościowi wiele radości i frajdy. Można zamówić specjalny pokaz z użyciem agregatu, animatora, który będzie je puszczał, albo zamówić zestaw małych opakowań i rozdać gościom.