Poszukujesz idealnej sali na wesele, chrzest lub imprezę firmową? Chcesz, aby było to miejsce z klasą i profesjonalną obsługą, które zachwyci wszystkich gości? Dziś mamy dla ciebie idealną propozycję.

Przestrzeń na imprezy okolicznościowe

Jeśli planujesz wynajęcie sali na ważne dla ciebie wydarzenie, niezależnie od jego charakteru twoje oczekiwania z pewnością są wysokie. Odpowiedzią na wszystkie potrzeby twoich gości jest Nurt Club – przestrzeń zlokalizowana w samym centrum Brodnicy.

Rozglądając się za idealną salą, zwracamy zazwyczaj uwagę na jej:

 • wielkość – musi być dostosowana do charakteru wydarzenia i liczby przewidywanych gości,
 • wystrój – powinien być gustowny, dostosowany zarówno do firmowych spotkań, jak i rodzinnych imprez okolicznościowych,
 • lokalizację,
 • właścicieli – przede wszystkim na ich otwartość i kontaktowość,
 • obsługę – powinna wykazywać się najwyższym poziomem profesjonalizmu,
 • ofertę gastronomiczną – menu powinno być atrakcyjne i zróżnicowane,
 • opcjonalnie istotne może być dla nas także miejsce przeznaczone do dziecięcych zabaw.

Dlaczego Nurt Club?

Nurt Club to miejsce, które spełnia wszystkie powyższe wymogi. To jednocześnie restauracja, klub muzyczny i taneczny, a także możliwość wynajęcia sal na różnorodne okoliczności, w tym:

 • imprezy rodzinne: jubileusze, urodziny, rocznice, chrzciny,
 • najważniejsze uroczystości, na czele z weselem,
 • spotkania biznesowe,
 • imprezy firmowe, na przykład wigilie pracownicze i spotkania integracyjne.

W zależności od charakteru wydarzenia, możesz wynająć salę restauracyjną lub taneczną. Rezerwacja może dotyczyć zarówno wydarzeń organizowanych za dnia, jak i tych, którym sprzyja nocny klimat. Nurt Club to doskonałe miejsce na wieczorne tańce – warto również śledzić organizowane w tym miejscu koncerty. Jest to możliwe dzięki stale aktualizowanemu kalendarium na stronie internetowej klubu. Miejsce posiada także własne profile w najpopularniejszych mediach społecznościowych.

Restauracja Nurt Club

Kwintesencją wielu spotkań i uroczystości są spotkania przy wspólnym stole. Doskonale wiedzą o tym właściciele Nurt Club, którzy zadbali o to, aby serwowane klientom dania wyróżniały się najwyższą jakością i różnorodnością. Miejsce odpowiada na potrzeby wszystkich gości – w karcie znajdują się nie tylko klasyczne dania, takie jak sałatki, makarony i burgery, ale także zestawy dla dzieci i propozycje dla wegan i wegetarian. Idealnym dopełnieniem jest bogata oferta różnorodnych napojów – zarówno wysokoprocentowych, na przykład autorskich drinków, jak i starannie wyselekcjonowanych herbat i domowych lemoniad.

Lokalizacja Nurt Club

Miejsce zachwyca także swoim otoczeniem. Klub zlokalizowano w samym centrum Brodnicy, w pobliżu rzeki Drwęcy i Zamku Krzyżackiego. Dojazd do Nurt Club nie stanowi żadnego problemu; klub jest dzięki temu także świetnym przystankiem dla osób zwiedzających Pojezierze Brodnickie. Możesz zajrzeć do niego zarówno za dnia, jak i wieczorem, o każdej porze roku. Jak widzisz, aby zorganizować wymarzoną uroczystość, nie musisz już organizować wycieczek do odległych, dużych miast.