Krówki uwielbiają niemal wszyscy, nie tylko najmłodsi. Są idealne na różne okazje: urodziny, święta, dzień kobiet… Coraz częściej sięgają po nie także przyszli małżonkowie. W jaki sposób wykorzystać personalizowane krówki, organizując wesele? Poznaj najlepsze i najsłodsze inspiracje.

Personalizowane krówki na wesele – zaproszenia ślubne, które pobudzą podniebienie

Data ślubu i motyw przewodni wesela wybrane? Teraz czas przejść do kolejnego kroku, czyli zapraszania przyszłych gości. W tradycji utarło się, że narzeczeni odwiedzają rodzinę i najbliższych przyjaciół w ich domu, by wręczyć piękne karnety z zaproszeniem na swój wyjątkowy dzień. Warto jednak pójść o krok dalej i osłodzić im już ten moment. Jak to zrobić? Wystarczy do karnetu z zaproszeniem dołączyć personalizowane krówki z nadrukowanym motywem przewodnim oraz imionami przyszłej pary młodej. Z pewnością taki słodki dodatek wywrze niesamowite wrażenie na przyszłych gościach.

Jest jeszcze druga opcja – krówki w postaci zaproszeń. Po zewnętrznej stronie etykiety może znaleźć się nadruk z imionami wybranków i datą ślubu. Z kolei wewnętrzna strona papierków to dobre miejsce na konkretne informacje o miejscu i godzinach ślubu oraz wesela. Komu nie zapadnie w pamięć tak słodkie zaproszenie? Aby uzyskać bardziej elegancki efekt, warto zapakować krówki weselne w kolorowe woreczki z organzy lub kartonowe pudełeczka z nadrukiem.

Absolutny hit w branży ślubnej

Absolutny hit w branży ślubnej – personalizowane krówki weselne

Pamiątki ślubne dla gości – słodkie podziękowania za obecność

Niezleżnie od tego, czy organizujecie skromne przyjęcie dla grona najbliższych osób, czy huczną imprezę dla kilkuset gości – warto okazać im swoją wdzięczność za obecność w tak ważnych dla was chwilach. Niegdyś niemal standardem było wręczanie pięknie zapakowanych ciast i wódki z wesela, jednak istnieje wiele innych, ciekawszych pomysłów na podarunek dla uczestników ceremonii.

Warto podkreślić, że upominek nie musi być kosztowny – ważne, żeby był symboliczny, wzbudzał pozytywne odczucia i był na tyle uniwersalny, by wpisał się w gust każdego. Bez wątpienia te wszystkie cechy spełniają krówki. Spersonalizowane cukierki mogą zawierać grafikę z wizerunkiem pary lub inne wzory jak np. kwiaty, serca czy balony, a także imiona pary młodej. Dzięki temu goście otrzymają nie tylko słodki podarunek, ale również pozostanie im charakterystyczna pamiątka z tego dnia.

Spersonalizowane krówki na ślub – w jaki jeszcze sposób je wykorzystać?

Krówki weselne można wykorzystać na kilka różnych sposobów. Doskonale sprawdzą się jako poczęstunek na samym początku imprezy, który będzie czekać przy talerzu każdego gościa. Nie zapominajmy również, że wesele to czas zabawy, próbowania wyśmienitych dań oraz bycie świadkiem wzruszających chwil związanych z rozpoczęciem nowej drogi życiowej pary młodej. Spersonalizowane cukierki dopełnią przyjęcie zarówno pod względem smaku, jak i estetyki.

Pamiętaj, że krówki mogą pojawić się w różnych wersjach smakowych, nie tylko śmietankowej. Strzałem w dziesiątkę okaże się zbiór krówek w różnych smakach – słony karmel, czekoladowe, cytrynowe czy kokosowe. Dodatkowo ubrane w weselne etykietki z motywem ślubnym i imionami pary młodej będą efektownie prezentować się na stołach oraz w candy barze.

Jeśli na weselu będą dzieci, warto pamiętać również o nich. Krówki weselne wyśmienicie spełnią funkcję nagrody w konkursach. W przypadku wynajęcia animatora warto wyposażyć go w łakocie, by wykorzystał je do wciągających zabaw z dziećmi.