Planowanie wesela nie jest proste, Para Młoda musi zorganizować zarówno samo przyjęcie weselne (wybrać salę, menu), jak i atrakcje dla gości. Często organizuje je wodzirej zabawy, ale zdarza się, że młode małżeństwo samo chce zorganizować atrakcje dla gości weselnych, co wtedy wybierają? Coraz popularniejsze na tego typu imprezach są pokazy iluzji magicznej.

Lista polecanych iluzjonistów na wesele

Osób, które parają się magią, niewątpliwie jest wiele. Niektórzy iluzjoniści skupiają się tylko na występach bliskich, w mniejszych grupach, inni organizują cały występ wraz z oprawą muzyczną, dlatego wybór iluzjonisty na wesele może nie być łatwy. Przed wami lista najbardziej zaskakujących magików, których można zaprosić na wesele.

Maciej Kulhawik, magiczny performer

Nasz numer jeden to iluzjonista na wesele Maciej Kulhawik, którego niektórzy mogą znać z programu Mam Talent! Maciej to prawdziwy performer i udowodnił to już nie raz, na swoim koncie ma specjalne pokazy magiczne dla… ambasadora Irlandii, został także zaproszony na Mistrzostwa Świata Iluzji w Rimini! Teraz można zaprosić znanego magika na swoje wesele, organizuje pokazy pełne zagadek, dowcipu i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dopasuje show do oczekiwań Pary Młodej.

Hatman Show

Hatman Show to kolejny iluzjonista, którego można zaprosić na wesele, prowadzi pełne energii show, skupiając się przy tym na interakcji z gośćmi, dzięki czemu nikt się nie nudzi. Magią zajmuje się od 10 lat zawodowo, działa jako konsultant filmowy i teatralny, to także organizator międzynarodowego festiwalu iluzji, z pewnością przygotuje dla Pary Młodej ciekawy pokaz sceniczny, jak i występ z bliska.

Marcin Gogołowicz i pokaz magii

To absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w USA może więc pochwalić się dużym doświadczeniem z dziedziny magii i iluzji. Iluzjonista skupia się na tym, by goście weselni byli częścią przedstawienia, wszystkie pokazy magiczne są z udziałem gości, dzięki czemu wprowadza on pełną zabawy atmosferę.

Pokaz iluzji i stand-up – Maciej Sienko

Jeśli Para Młoda obawia się, że występ iluzji nie przypadnie do gustu wszystkim gościom, warto rozważyć współpracę z kimś, kto oferuje występy magiczne oraz stand-up, który zapewni gościom porządną dawkę śmiechu. Iluzjonista oferuje specjalne wystąpienia dla dzieci, pokazy targowe oraz występy magiczne close up, którymi oczarowuje widzów z bliska.

Czy warto organizować pokazy iluzji na weselu?

Pokaz sztuczek magicznych to dobry sposób na rozbawienie gości, niezależnie od wieku, będzie to ciekawa atrakcja dla dzieci, jak i osób dorosłych. Cały performance i pokaz magii sprawi, że goście zostaną oczarowani, a wesele będą wspominać miło, w końcu często jest tak, że nie pamiętamy dokładnych wydarzeń, a uczucia – a goście będą odczuwać podczas pokazu iluzji całą gamę uczuć: zdziwienie, rozbawienie, ciekawość. Jak widać, iluzjonistów na wesele jest wielu do wyboru, z pewnością Para Młoda znajdzie magika, który zagwarantuje gościom weselnym niezapomniany występ.