Rocznica ślubu to dla wielu par ważna okazja do świętowania. Znalezienie odpowiedniego podarunku na tę okazję to nie lada wyzwanie, szczególnie że każdy chce mile zaskoczyć swojego męża lub żonę. Spokojnie, pomożemy w znalezieniu wyjątkowego prezentu, który na pewno sprawi przyjemność bliskiej Twojemu sercu osobie.

Z okazji rocznicy zaskocz współmałżonka! 

Kiedy jesteśmy krótko po ślubie, dość łatwo przychodzi nam znalezienie czegoś, co będzie dla drugiej osoby niespodzianką. Niestety z biegiem czasu w wielu związkach pojawia się przekonanie, że wszystkie najlepsze pomysły już wykorzystaliśmy, z partnerem znamy się jak łyse konie i już nic nowego nie wymyślimy. Oczywiście nie jest to prawda – a my spróbujemy podsunąć Wam kilka oryginalnych pomysłów.

  • Prezent z odrobiną adrenaliny

Być może od wielu lat oboje rozmawiacie o tym, że byłoby świetnie móc skoczyć ze spadochronem, wykonać skok na bungee albo wspólnie wziąć udział w ekstremalnym spływie kajakowym. To mogą być marzenia jeszcze z młodości, których nie spełniliście z powodu pochłonięcia natłokiem obowiązków. A może nigdy o tym nie myśleliście, ale zaczęło Wam brakować w życiu nowych wyzwań? Kup voucher lub… przeżyjcie to razem!

Oferta tego typu usług jest naprawdę ogromna, można wręcz przebierać w propozycjach. Wybierzcie to, co będzie odpowiadało obojgu, poszukajcie najkorzystniejszej oferty, zarezerwujcie termin i zaszalejcie!

Być może będzie to nieco kosztowny prezent, ale wspomnienie pozostanie z Wami do końca życia, szczególnie jeśli uda się uwiecznić te wyjątkowe chwile np. na zdjęciach lub nagraniu. Kto wie, być może takie przeżycie stanie się początkiem kolejnych wspólnych przygód?

  • Personalizowany drobiazg

Dla tych, którzy wolą mniej ekstremalne propozycje, dobrą opcją będzie wybór personalizowanego przedmiotu, np. breloka czy ramki. Breloczek to niewielki drobiazg, który zawsze można mieć przy sobie, ale możemy na nim wygrawerować ukochanej osobie ciekawy cytat, dedykację czy wyznanie miłosne.

drobnybrelokmozebycuroczymupominkiem

Drobny brelok może być uroczym upominkiem

Inną propozycją jest zamówienie ramki LED, składającej się ze szklanej konstrukcji, na której wykonuje się odporny na światło nadruk UV. Na szkle można umieścić Wasze wspólne zdjęcie oraz zlecić umieszczenie daty ślubu, rocznicy, a nawet kodu lub linku do konkretnej piosenki na platformie Spotify. Takie personalizowane prezenty oferuje Plexido, a na ich stronie znajdziemy szeroki wybór propozycji prezentów idealnych na rocznicę ślubu.

  • Wyjątkowa sesja zdjęciowa

Z okazji rocznicy możecie skorzystać z oferty studia fotograficznego lub niezależnego fotografa i zlecić wykonanie sesji zdjęciowej ukochanej osoby, która na pewno będzie piękną pamiątką. W innej opcji możecie zamienić część mieszkania w amatorskie studio fotograficzne i zaaranżować własną sesję. Możecie fotografować się wspólnie oraz wykonać sobie nawzajem portrety. Efekty możecie wyeksponować na podświetlanej ramce LED.

wspolnezdjeciatowyjatkowapamiatka

Wspólne zdjęcia to wyjątkowa pamiątka

Podsumowanie

Powyższe przykłady udowadniają, że zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie próbowaliśmy. Szczególnie że na rynku wciąż pojawiają się nowe produkty i usługi, które mogą być idealną propozycją właśnie dla nas. W całym przedsięwzięciu i tak najważniejsze jest to, abyśmy pokazali ukochanej osobie, że jest dla nas ważna i cokolwiek robimy – chcemy zrobić to właśnie z nią.