Skoro trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie obawiasz się, że Twoja żona zdradza Cię z innym facetem (lub kobietą). Po pierwsze, nie martw się – nie jesteś sam. Po drugie, istnieje kilka sprawdzonych sposobów jak sprawdzić co dana osoba robi online z pomocy Facebook albo Snapchat tracker, aby odkryć prawdę na temat swojej partnerki. Odkryj metody, których nie powstydziłby się sam detektyw Rutkowski! Bezpiecznie i anonimowo.

Jak rozpoznać zdradę żony dzięki aplikacji Eyezy?

Jeśli chcesz mieć pewność, musisz przejść do działania. Zainstaluj jej w telefonie aplikację szpiegowską, która pozwoli Ci monitorować całą aktywność. Uzyskasz dostęp do wiadomości (SMS i w komunikatorach), rejestru połączeń, wysyłanych i odbieranych multimediów i nie tylko.

Możesz na przykład sięgnąć po nowoczesną i niewykrywalną aplikację Eyezy.

W jaki sposób Eyezy podpowie Ci, kiedy kobieta zdradza? Oto garść najlepszych funkcji tej aplikacji:

 • Lokalizacja GPS: możesz śledzić lokalizację partnerki oraz drogi, jakimi porusza się na co dzień.
 • Monitoring wiadomości: uzyskasz wgląd do wszystkich konwersacji w najpopularniejszych komunikatorach internetowych (m.in. WhatsApp, Messenger, Snapchat, Instagram, Viber, a nawet Tinder).
 • Rejestr połączeń: dowiesz się, do kogo dzwoni Twoja żona i jak długo z nim rozmawia, a także od kogo odbiera telefony.
 • Nagrywanie ekranu: możesz również uzyskać podgląd aktywności na ekranie telefonu partnerki w czasie rzeczywistym – zero tajemnic!

Sprawdź, jak działa aplikacja Eyezy i wypróbuj ją już teraz. Znajdziesz w końcu odpowiedź na nurtujące Cię pytanie: czy żona mnie zdradza?

Rozpoznaj zdradę partnerki po jej zachowaniu

Nowoczesna technologia może być świetnym dodatkiem do odkrycia prawdy na temat swojej żony lub dziewczyny. Na tym jednak nie koniec. Kiedy kobieta zdradza, zmienia się jej zachowanie. Warto wówczas zwrócić uwagę na następujące sygnały:

 • Rzadziej odpowiada na Twoje wiadomości i telefony.
 • Zaczyna czepiać się nawet o najmniejsze rzeczy.
 • Pozostaje nieczuła na Twoje czułe słówka i pieszczoty.
 • Unika zbliżenia, również w sferze intymnej.
 • Wydaje więcej pieniędzy (np. na ubrania i kosmetyki).
 • Zmienia swój terminarz i ma dla Ciebie mniej czasu.
 • Coraz częściej umawia się na wspólne wyjścia z „koleżankami”.
 • Chowa przed Tobą telefon, a także wychodzi podczas rozmów.

Zachowanie żony po zdradzie diametralnie się zmienia, a Ty nie możesz pozostać na to obojętnym. Zaobserwowałeś któreś z powyższych symptomów? W takim razie pora pobawić się w detektywa i zajrzeć do telefonu partnerki z aplikacją Eyezy! Jeszcze nie jest za późno, aby uratować swój związek, a także powalczyć o wspólne szczęście.

Żona zdradza? Nie szukaj okazji do zemsty!

Wielu mężczyzn bardzo źle znosi brak wierności w związku i to nawet, gdy nie doszło jeszcze do zdrady fizycznej. Faceci często szukają pocieszenia na dnie butelki, albo chcą się zrewanżować partnerce i szukają sobie kochanki. Nie tędy droga.

Jeśli monitoring telefonu kobiety udowodnił, że dziewczyna lub żona zdradza Cię z innym, nie daj po sobie tego poznać. Dlaczego? Ponieważ zaliczysz wpadkę. Partnerka zorientuje się, że włamałeś się jej do telefonu, nawet jeżeli nie pozostawiasz po sobie śladów, bo skąd miałbyś mieć takie informacje?

Zamiast mścić się, postaw na rozmowę. Pamiętaj, że winę za rozpad związku zawsze ponoszą obie strony, a prawda zwykle leży gdzieś pośrodku. Tylko wspólnie jesteście w stanie odnowić swoje uczucia i zadbać o miłość.

Jak sprawdzić kobietę czy zdradza? Podsumowanie

Podejrzenia o niewierności w związku zwykle rodzą mnóstwo pytań i wątpliwości. Teraz wiesz już, jak rozpoznać zdradę żony lub dziewczyny. Zacznij od obserwacji jej zachowania, a następnie sięgnij po aplikację do śledzenia i monitorowania aktywności w telefonie. To pozwoli Ci odkryć prawdę, jakakolwiek by ona nie była. Oby jednak Twoje podejrzenia się nie sprawdziły!